Strona główna
  Biznes plan przedszkola

premieryfilmow

Temat: przedszkole zaczarowany ołówek

A ja miałem na myśli oczywiście otwarcie przedszkola w bliznem, mimo pewnych kłopotów otwarcie tuż tuż

Co do tego tuż tuż to mi znajoma powiedziała, że dostała właśnie z gminy list, że otwarcie się obsunie do połowy wrześnie i rodzice "powinni sobie na ten czas sami zorganizować opiekę nad dziećmi"...........
Dziwi mnie, że gmina musząc wcześniej wiedzieć o szykującym się poślizgu nie porozumiała się sama z licznymi przedszkolami prywatnymi na naszym terenie, żeby na te dwa tygodnie za zwrotem kosztów przyjęły do siebie dzieci, tym bardziej, że personel jest już podobno zatrudniony i można by go oddelegować do pomocy w tamtych.
A jak byś to zorganizował skoro zapisy do przedszkoli odbywają się w miesiącach kwiecień - czerwiec więc większość miejsc w prywatnych przedszkolach jest już zajęta. 150 dzieci to jest wyzwanie a wykonawca jeszcze w czerwcu ( informacja z posiedzeń rady gminy ) obiecywał że jest w stanie nadrobić zimę, lecz nie był w stanie przewidzieć że lato oprócz kilkudziesięciu dni będzie tak mokre że beton i tynki będą schły dwa razy dłużej.
Domyślam się że wykonawca zapłaci karę ( o ile gmina udowodni jego winę ) lecz to nie przyśpieszy oddania obiektu przedszkolakom.

No i z tej kary można pomyśleć o sfinansowaniu pobytu dzieci w jakimś obiekcie wynajętym na owe dwa-trzy tygodnie.

Kluczem jest słowo "pomyśleć". W tak zwanym świecie biznesu zawsze się robi "plan B", bo to wychodzi taniej, niż zawalenie planu A i poniesienie konsekwencji.
Źródło: babice.fora.pl/a/a,1975.htmlTemat: Nowe przedszkole?
Cena rzeczywiście wygórowana (porównując do publicznych placówek), ale chyba adekwatna do oferty.
Przyznam, że sama miałam pomysł na prywatne przedszkole i mój biznes plan sprzed dwóch miesięcy zakładał podobne czesne.
Pozdrawiam i powodzenia
Źródło: emamaglogow.fora.pl/a/a,328.html


Temat: szukam celu...
To nie żart tylko pierwsza rzecz jaka przyszła mi do głowy, z pozoru trudna do zrealizowania ale możliwa
Wziąć dotacje "moja pierwsza firma"- trzeba chyba napisać jakiś biznes plan ale w necie można znaleźć wszystko a poza tym są też jacyś miejscy doradcy.
Może udało by się , jeszcze jakąś kasę wyszarpnąć z Min. Ochrony Środ. lub jakiś innych europejskich funduszy.
Założyć mini zoo z wyratowanymi, chorymi, niechcianymi zwierzakami i zapraszać dzieci ze szkół, przedszkoli i opowiadać im o zwierzakach. Wstęp dla grup np 1 zł od osoby, indywidualni np 2 zł. , dorośli za darmo. Jakby fama w mieście poszła, to szczególnie w weekendy byłoby się ciężko opędzić.
Ponieważ, pojawiały by się nowe zwierzaki, więc była by pewna nowość.
Każdy zwierzak jest atrakcją dla dzieci.
Brać do pomocy wolontariuszy, podwójna korzyść, są ręce do pomocy i dzieci są bliżej zwierząt
To tak na zasadzie burzy mózgów
Źródło: wegetarianizm.pl/viewtopic.php?t=3495


Temat: domowe przedszkole w Poznaniu
Chciałam założyć nowy temat ale okazało się że jest takowy podobny
Od jakiegoś czasu zastanawiamy się z K. nad "założeniem własnej działalności gospodarczej" i właśnie coś w tym rodzaju o czym pisaliście tutaj "ala żłobek" - klub malucha czy coś w tym stylu
Już powinnam i chciałabym pójść w końcu do pracy no ale nie mam co zrobić z Kubusiem a na żłobek trzeba tyle czekać więc pomysł o stworzeniu czegoś takiego to właśnie ze względu na Kubusia... ale i tak zanim stworzy się coś takiego to zdąży on pójść co najmniej do przedszkola... a tak poza tym, to zauważyłam, że w P-niu nie ma żadnego przedszkola, żłobka czy klubu wege więc fajnie by było coś stworzyć z tym, że trochę kasy trzeba by było w to włożyć, znaleźć odpowiednie miejsce no i w ogóle trochę roboty by było...

Widzę, że temat dość dawno był poruszany i nie wiem czy juz nieaktualny czy może robiliście coś już w tym kierunku.. ale w razie w z miłą chęcią się piszę na to a jeżeli wszystko stanęło gdzieś w lesie to ja coś zorganizuję ale za ok. 2 lata jak na naszym koncie pojawią się nasze miliony które codziennie widzimy hihihi i napisze dobry biznes plan

A póki co mamy siedzące z dziećmi w domu może coś pomyślimy i razem stworzymy
Czekam na chętnych
Źródło: wegetarianizm.pl/viewtopic.php?t=316


Temat: Przedszkolaki i nieprzedszkolaki
Ja w dwupaku, po wizycie u lekarza i niestety lekarz sie smiał, że za tydzień się widzimy

Agutka ja wiedziałam, że jak weźmiesz się za pisanie to od razu będzie tego sporo. Niestety ceny firanek w ostatnim czasie potrafią przewyższyć ceny okna Ale mam nadzije, że będą Wam długooo służyć i prosze nie odmawiaj mi tej przyjemności bo ja kocham firanki i zasłonki i wstaw jak już to będzie na oknie wisiało. Co do imprezki to masz rację skoro chłopcy mieliby cierpieć z powodu gości to lepszy wspólny grill. Dobrze, ze idziecie do przodu z urządzaniem wszystkiego. Nadal czekam na fotki
Co do przedszkola to każde ma inne wymagania. U nas na 1 wrzesnia mamy miec kapcie, ciuchy na zmianę i poduchę do spania. Reszty dowiemy się na zebraniu. Z doniesień innych mam z tego przedszkola wiem, że pasta i szczoteczka jak najbardziej tylko zazwyczaj na zebraniu ustala się jaką pastę kupują rodzice bo Pani rozdziela ją z jednej tubki, przybory rysunkowe też są rodzielane przez Panią ale każde dziecko ma okreslone rzeczy co ma kupić. Przedszkole dla każdego ma worek więc to jest zbedne. W kwestii piżamki do spania decydują wiekszością głosów rodzice na zebraniu. Wiele dzieci nie chce się przebierać i jak tak zostanie ustalone to trudno. Tak więc co karaj to obyczaj.

Anuszka o to cały jest ambaras aby dwoje chciało na raz Grunt, że to Wasza wspólna decyzja. Myślę, że skoro macie wspólny plan to dacie radę. Własny biznes to swietny pomysł, warto tą myśl pielęgnowac i szukać tego czegoś co da nie tylko zarobek ale i satysfakcję.

Mim
zazdroszczę, że możesz już tulić córcię. Proszę wstaw fotki i napisz cos o porodzie bo z tego co wywnioskowałam tym razem sn rodziłaś ?

Moni
raz w zyciu miałam zapalenie spojówek i nie zazdroszczę.

Ja mam za to na jutro bojowe zadanie przerobienia masy papierówek ale skoro Kuba siedzi uparcie w brzuchu to musze coś robić.

Źródło: maluchy.pl/forum/index.php?showtopic=73382 Wątki
 : premieryfilmow
 : biznesplan biura rachunkowego przykład
 : biznesplan sklepu z odzieżą używaną
 : biznes icpnet pl 1e106d
 : biznes PRZYCZEPA gastronomiczna kurczak
 : biznes filmowy jak powiększyć kasę
 : biznesmen szuka pomysłu na interes
 : biznesplan przykłady gospodarstwa agroturystycznego
  • przelew;powyzej;100;000
  • rapidshar;der;popolski;show;dobrze
  • dublin wymowa
  • top;secret;widebody
  • sprzedaz polowy samochodu rozwodzie
  •  . : : .
    Copyright (c) 2008 premieryfilmow | Designed by Elegant WPT